This photo is © Jiri Vondracek

Cestování patří neodmyslytelně k fotografování zvířat. Zde můžete vidět z každé takové fotocesty soubor toho nejlepšího. Nezapomeňte prohlédnout můj blog, kde najdete články a zážitky z každé takové expedice.

Srí Lanka

Srí Lanka - Kostarika Asie je jedno z častých pojmenování krásného ostrova Cejlon. V listopadu 2018 jsem měl možnost během 14-ti dnů procestovat velmi zajímavá místa. Fotografovat faunu i flóru, ochutnat místní kuchyni a poznat jak žijí zdejší lidé.

Boa Vista

400km vzdušnou čarou od senegalského města Dakar se nachází malý ostrov Boa Vista, který patří do souostroví Kapverdy.

Singapur

Singapur je krásná metropole, kde lze vidět soužití miliónů lidí a divokých zvířat. Užijete si zde krásnou architekturu i pestrobarevné parky plné ptáků a jiných divokých zvířat.

Maďarsko

Maďarsko je úžasná zem. Výborné jídlo a krásná příroda. Pokud navštívíte oblasti národních parků nemine Vás ani velké množství ptactva, za kterým se každoročně vydávají tisíce fotografů.

Mustang Island

Prodloužení služební cesty a návštěva národního parku Mustang Island a Padre Island.

Polsko

Krátká návštěva pevných krytů blízko města Kutno. Vidět z blízka desítky orlů mořských jak bojují o potravu je opravdový zážitek.

Francie

Camargue je jedno z nejkrásnějších míst v Evropě, které by žádný milovník přírody neměl vynechat.

Černá hora

Černá hora je kus nedotčené země. Zdejší fauna a flóra je unikátní. Pokud se vydáte až k Albánii do oblasti Skadarského jezera, můžete vidět i vzácné pelikány.

Německo

Severní Německo ukrývá poklad jménem Helgoland. Krásný ostrov je cílem mnoha fotografů.